Ege Çocuk Akademi

4 Yaş Sınıfımız

4 yaş sınıfımız

Unutmayın
bir çocuk büyükleri dinlemek konusunda iyi değildir. Ancak onları taklit etme konusunda oldukça beceriklidir.
Biliriz ki
4 yaşındaki çocuklar artık daha bağımsız, daha meraklı, bedeninin hakimiyetini ve kontrolünü sağlayabilen bir çocuk olmaya başlamıştır. Özbakim becerileri gelişmiştir.
En meraklı yaş
4 yaştır. Bunun altında , gelişmiş dil becerileri, etrafa olan ilgileri ve öğrenmeye açık gizlenemez merakları vardır. Anne ve babalar için tatlı bir yorgunluk verebilir bu yaş çocuklarımız. Onların sürekli yenilenen ve bitmeyen enerjileri ancak başlarını yastığa koyduklarında hızlıca uykuya dalmalarıyla size izin verir.
Önemlisi
Toplum kurallarını, toplumdaki diğer bireylerinde hakları olduğunu , bunlara saygı duyulması gerektiğini öğreterek yaşamlarının daha sonraki aşamalarında kendilerini daha iyi korumalarını ve bedenlerinin kendilerine özel olduğunu kavratarak dış dünyadan gelebilecek tehlikelere karşı daha farkında ve güvenli olmalarını sağlıyoruz.

Bornova Ege Çocuk Akademi

 

4 yaş grubumuza yönelik akademik eğitimlerimizin yanı sıra onların özgüvenlerini arttırıcı ve destekleyici aktiviteler , meraklarını doğru kullanabileceği teknikler, doğru ve düzgün bir dil gelişimini sağlayıcı programlar ve tabi ki daha yoğun sportif faaliyetlerler uygulamaktayız.

Unutulmamalıdır ki

Toplum kurallarını, toplumdaki diğer bireylerinde hakları olduğunu , bunlara saygı duyulması gerektiğini öğreterek yaşamlarının daha sonraki aşamalarında kendilerini daha iyi korumalarını  ve bedenlerinin kendilerine özel olduğunu kavratarak dış dünyadan gelebilecek tehlikelere karşı daha farkında ve güvenli olmalarını sağlıyoruz.

Unutulmamalıdır ki Çocuk büyütmek, ona bizsiz yaşamayı öğretmektir.

4 Yaş sınıf Galerisi