Ege Çocuk Akademi

3 Yaş Sınıfımız

3 yaş sınıfımız

Masumiyet
Yaşadıkların ve yaptıklarınla değil , Kafanda halen taşıdıklarınla ilgili bir konsept… İdealindeki dünyanın ayrıntıdan ne kadar uzak olmasını istediğinin ölçüsü … Üzerindeki o kadar yara izine rağmen hala isyan etmeme isteksizliği . Hayat kavgası içinde debelenen insanlara anlam verememe . Herşeyi bulutların üzerinden seyrediyor psikolojisi … İmrenilecek kadar huzurlu ve korkulacak derecede yalnız bir haldir . Böyle bakar çocuklarımız hayata
Dış Dünya
Çocuğun dış dünyaya açılan ilk sosyal penceresidir anaokulu
Yatırım
Bir Çocuğun hayatındaki en önemli yatırım İyi bir okul öncesi eğitimi almasını sağlamaktır.
Önemlisi
Unutulmamalıdır ki her çocuk iyi bir eğitimi hakeder.

Bornova Ege Çocuk Akademi

bilinçle hareket ediyor eğitim öğretim programımızın merkezine Çocuklarımızın geleceğini ve hayattaki tek şansları olan bu süreci en faydalı şekilde geçirmelerini amaçlıyoruz.

Unutulmamalıdır ki

Anaokulu , çocuğun yaşamındaki ilk gerçek sosyal deneyimdir. Çocukların kendilerini merkezde hissettikleri bir dünyadan uzaklaşıp, ilgiyi, sevgiyi paylaştığı, bir düzen içinde grup halinde hareket ettiği, beklemeyi, sabretmeyi öğrendiği, tüm ihtiyaçlarını karşılaması için desteklendiği ilk ortama katılımıdır. Çocuk okula giderek öncelikle düzen öğrenir. Arkadaşlık ve arkadaşlarıyla paylaştıkları önemli olmaya başlamıştır. Okulumuzda 3 yaş sınıfında verilen kaliteli bir okul öncesi programı ; çocuğunuzun gelecekteki başarısını pozitif yönde etkiler.

3 Yaş sınıf Galerisi